• Pierwsza wizyta (spotkanie inicjujące) dotycząca dziecka odbywa się wyłącznie z Rodzicami abyśmy mogli dokładne rozpoznać sytuację dziecka i rodziny w celu dobrania odpowiednich metod terapeutycznych.
  Spotkanie inicjujące ma na celu analizę historii rozwojowej dziecka, sposobach i metod wychowawczych rodziców oraz ewentualnych obaw dotyczących rozwoju dziecka.

 • Na spotkanie inicjujące należy przygotować całą dokumentację psychologiczną 
  i medyczną dziecka lub osoby dorosłej zainteresowanej udziałem w terapii, o ile taka dokumentacja istnieje.
  Dzieci:
  - wszelkie pisemne informacje ze żłobka, przedszkola lub szkoły 
  - opinie dotyczące funkcjonowania dziecka
  - informacje na temat dotychczasowego leczenia specjalistycznego
  - dotychczasową dokumentację 
  psychologiczno-pedagogiczną
  Dorośli:
  - informacje na temat dotychczasowego leczenia specjalistycznego
  - dotychczasową dokumentację 
  psychologiczną

 • Na pierwszym spotkaniu z Rodzicami/Pacjentem nastąpi omówienie planu indywidualnie opracowanej  terapii oraz ustalimy harmonogram spotkań.

 • Osoby uczestniczące w terapii Biofeedback i Tomatis, zobowiązane są  do podpisania z Centrum Terapeutycznym "MAM" s.c. kontraktu regulującego między innymi czas trwania terapii.

 • Wizyta w ramach terapii, potwierdzana jest w dzień poprzedzający spotkanie przez Centrum Terapeutyczne oraz przez Pacjenta. 
 • Szanujemy Wasz czas oraz czas naszych Terapeutów. Wizyta umówiona i potwierdzona, a która nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Pacjenta powinna być zgłoszona telefonicznie lub    e-mailowo rejestracji Centrum Terapeutycznego "MAM. s.c.
 • Jesteśmy placówką niepubliczną. Wszystkie wizyty są płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem lub kontraktem dla terapii Biofeedback i Tomatis.
 • Przyjmujemy płatności gotówką lub kartą.

Terapia Biofeedback Terapia Tomatis Terapia Logopeda Psychoterapia
Poradnia dla dzieci i dla dorosłych

... i wiele innych terapii dla dorosłych oraz dla dzieci.

Centrum Terapeutyczne "MAM" jako nieliczne w regionie, oferuje zróżnicowaną tematycznie opiekę terapeutyczną dając możliwość dostosowania oferty do swoich potrzeb. Dlatego też, nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja do pracy połączona z wiedzą i doświadczeniem. To właśnie oni - terapeuci, są sercem naszego Centrum.

Kielce Św. Leonarda 16/11

"Pomagamy tym, którzy sami tego zrobić nie mogą"

czytaj więcej

Poradnie dla dzieci i dla dorosłych

Nasz Zespół

to zespół terapeutów pełnych pasji i zaangażowania, specjalistów i instruktorów dbających o rozwój Pacjentów w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Swoją pasją inspirują i motywują Pacjentów do samorozwoju oraz poznawania świata, co jest najlepszą drogą do osiągnięcia sukcesów terapeutycznych.

Kielce Św. Leonarda 16/11
Kielce Św. Leonarda 16/11

umów wizytę

umów wizytę

Zasady Przyjęć

Zadzwoń 732 551 771

Kielce Św. Leonarda 16/11

Telefon Wsparcia