czytaj więcej

czytaj więcej

Terapia Biofeedback Terapia Tomatis Terapia Logopeda Psychoterapia
Kielce Św. Leonarda 16/11
Kielce Św. Leonarda 16/11

umów wizytę

... i wiele innych terapii dla dorosłych oraz dla dzieci.

Centrum Terapeutyczne "MAM" jako nieliczne w regionie, oferuje zróżnicowaną tematycznie opiekę terapeutyczną dając możliwość dostosowania oferty do swoich potrzeb. Dlatego też, nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja do pracy połączona z wiedzą i doświadczeniem. To właśnie oni - terapeuci, są sercem naszego Centrum.

Kielce Św. Leonarda 16/11

Centrum
Opiekunek i Niań

  • Pierwsza wizyta (spotkanie inicjujące) dotycząca dziecka odbywa się wyłącznie z Rodzicami abyśmy mogli dokładne rozpoznać sytuację dziecka i rodziny w celu dobrania odpowiednich metod terapeutycznych.
    Spotkanie inicjujące ma na celu analizę historii rozwojowej dziecka, sposobach i metod wychowawczych rodziców oraz ewentualnych obaw dotyczących rozwoju dziecka.

  • Na spotkanie inicjujące należy przygotować  całą dokumentację psychologiczną i medyczną dziecka lub osoby dorosłej zainteresowanej udziałem w terapii, o ile taka dokumentacja istnieje.

 

Dzieci:

- wszelkie pisemne informacje ze żłobka, przedszkola lub szkoły 
- opinie dotyczące funkcjonowania dziecka
- informacje na temat dotychczasowego leczenia specjalistycznego
- dotychczasową dokumentację psychologiczno-pedagogiczną

Dorośli:
- informacje na temat dotychczasowego leczenia specjalistycznego
- dotychczasową dokumentację psychologiczną
 

  • Na pierwszym spotkaniu z Rodzicami/Pacjentem nastąpi omówienie planu indywidualnie opracowanej  terapii oraz ustalimy harmonogram spotkań.

  • Osoby uczestniczące w terapii Biofeedback i Tomatis, zobowiązane są  do podpisania z Centrum Terapeutycznym "MAM" s.c. kontraktu regulującego między innymi czas trwania terapii.

  • Wizyta w ramach terapii, potwierdzana jest w dzień poprzedzający spotkanie przez Centrum Terapeutyczne oraz przez Pacjenta. 
  • Szanujemy Wasz czas oraz czas naszych Terapeutów. Wizyta umówiona i potwierdzona, a która nie może się odbyć z przyczyn niezależnych od Pacjenta powinna być zgłoszona telefonicznie lub e-mailowo rejestracji Centrum Terapeutycznego "MAM. s.c.
  • Jesteśmy placówką niepubliczną. Wszystkie wizyty są płatne.
  • Przyjmujemy płatności gotówką lub kartą.

Kielce Św. Leonarda 16/11

Fundacja Centrum Terapeutycznego "MAM"

Poradnie dla dzieci i dla dorosłych

Nasz Zespół

to terapeuci pełni pasji i zaangażowania, specjaliści i instruktorzy dbający o rozwój Pacjentów w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Swoją pasją inspirują i motywują Pacjentów do samorozwoju oraz poznawania świata, co jest najlepszą drogą do osiągnięcia sukcesów terapeutycznych.

umów wizytę

Zasady Przyjęć